Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

18 marca 2011

Konkurs wiedzy o Krajach Frankofońskich Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji tego konkursu, który w tym roku dotyczył Szwajcarii. Całość odbyła się 18.03 w XII liceum w Łodzi, do którego zjechało 190 uczniów gimnazjum z całego województwa.

25 marca 2011

Wyjazd do kina na "Salę samobójców" Dnia 15 marca bieżącego roku odbył się kolejny wyjazd do kina zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

25 marca 2011

Mali przyjaciele przyrody W dniu 25.03 odbyło się spotkanie dzieci z klasy 0- III z panią Fabiolą Filipowską z Nadleśnictwa Grotniki. Spotkanie było kontynuacją rozpoczętego cyklu spotkań dla młodych wolontariuszy przyrody.

25 marca 2012

Dni Frankofonii Dnia 25 marca 2011 roku w Łódzkim Domu Kultury odbył się Wieczór Frankofonii, który co roku jest najważniejszym wydarzeniem obchodów Dni Frankofonii w Łodzi. Wieczór rozpoczął się degustacją specjałów kuchni francuskiej.

17 marca 2011

Koncert Filharmonii Dnia 17 marca 2011 r. do naszej szkoły kolejny raz zagościli artyści z Filharmonii Łódzkiej. Spotkanie nosiło tytuł „Wiosenne przedwiośnie”.