Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Mystery Skype na lekcji angielskiego

W dniu 5 czerwca 2019 uczniowie klasy 8 Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach na lekcji języka angielskiego prowadzonej przez p. Adama Rutkowskiego połączyli się przez Skype z uczniami z innego kraju. Ich zadaniem było na podstawie pytań zadawanych w języku angielskim dowiedzieć się z jakiego kraju i miasta są ich rówieśnicy. Tajemniczym krajem okazały się Włochy. Po serii zadawanych pytań i odpowiedzi uczniowie z Włoch okazali się lepsi, ponieważ jako pierwsi podali nazwę państwa przeciwników. Kolejnym zadaniem było ustalenie nazwy miasta w którym znajduje się szkoła, z której uczniowie rozmawiali przez Skype. Na rozstrzygnięcie tej zagadki zabrakło czasu obu drużynom. Lekcja angielskiego bardzo uczniom się podobała, uczniowie nie tylko szlifowali język angielski, ale również znajomość geografii. Zarówno uczniowie z Bratoszewic jak i z włoskiego miasta Fermo dobrze się bawili.