Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

14 czerwca obchodzony jest Dzień Krwiodawcy, z tej okazji został zorganizowany GeoEvent w Parku Staromiejskim w Łodzi. Na to wydarzenie wybrała się szkolna grupa geokeszerów w składzie: Patryk Kuczkowski, Marcel Ruta, Sergiusz Rosiak i Adam Piątkowski, pod opieką p. Elżbiety Foks. Na samym początku spotkania organizator przypomniał znaczenie krwiodawstwa, po czym event przeniósł się na Stary Rynek, gdzie trwały obchody Dnia Krwiodawcy zorganizowane przez Regionalną Stację Krwiodawstwa i
Krwiolecznictwa w Łodzi. O godzinie 12.00 zgromadzeni uczestnicy mieli za zadanie ubrać się w czerwone koszulki, rozdawane przez organizatorów i ustawić się w taki sposób aby utworzyć jedną ogromną krwinkę. Po tym zadaniu organizator przygotował dla przybyłych tort w kształcie logo krwiodawstwa. Na koniec spotkania uczestnicy otrzymali pamiątkowe drewniaczki specjalnie wykonane na tę okazję. Po evencie uczniowie realizowali poszukiwania keszy na terenie miasta.