Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Dzień Dziecka

Dnia 1.06.2015 r. odbył się długo oczekiwany przez młodzież Dzień Dziecka. Dziewczęta z klasy IIa zorganizowały wybory Miss i Mistera szkoły 2015r . Brali w nich udział uczniowie klas IV – VI i I - III gimnazjum. Mieli za zadanie zaprezentować się w poszczególnych strojach : bajkowym, sportowym i wieczorowym. Prowadząca Olga Kowalczyk zadawała im pytania na które musieli odpowiedzieć. W Jury zasiadał Zbigniew Motyl, Barbara Antczak-Sadowska, Anna Kurczak, Karolina Florczak i Miłosz Kalinowski. To w ich rękach leżały losy uczestników. Wszyscy z niecierpliwością czekali na wyniki i bardzo się denerwowali. Swój wkład w wybór Miss i Mistera publiczności mieli uczniowie całej szkoły. To oni zadecydowali że zostaną nimi Marika Walak i Dominik Zych. Po długich obradach Jury Miss Szkoły 2015 została Marika Walak uczennica klasy IIa, a Misterem Daniel Bukowski uczeń klasy IIIb. Otrzymali oni korony i bardzo fajne nagrody ufundowane przez naszą szkołę. Jednak to nie koniec emocji na ten dzień. Zaraz po wyborach, pomiędzy chłopcami z klas I – III gimnazjum, odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej. Była to zacięta rywalizacja, jaką wygrali chłopcy z III Gim. Na sam koniec szkoła ufundowała nam pyszną pizze, którą po tak ciężkim i długim dniu pełnym wrażeń zjedliśmy ze smakiem. To był wspaniały dzień, który na pewno chcielibyśmy powtórzyć za rok. Dziękujemy za niego z całego serca.

Klaudia Tańska