Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 10 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się coroczna impreza choinkowa dla uczniów  szkoły podstawowej i gimnazjum oraz dla przedszkolaczków. Uczniowie przedszkola, klasy 0 i I-VI SP bawiły się od godziny dwunastej do czternastej trzydzieści, natomiast gimnazjaliści od 14 d0 17.00.

Zabawy muzyczne, konkursy dla dzieci i rodziców prowadził duet artystów estradowych ,,DAMATUS’’, a o pyszny poczęstunek zadbały nasze kochane mamy z Rady Rodziców.

Grupa około pięćdziesięciu uczniów bardzo wesoło się bawiła i na pewno będą mile wspominać te sobotnie popołudnie.

BA-S.