W dniu 10 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się coroczna impreza choinkowa dla uczniów  szkoły podstawowej i gimnazjum oraz dla przedszkolaczków. Uczniowie przedszkola, klasy 0 i I-VI SP bawiły się od godziny dwunastej do czternastej trzydzieści, natomiast gimnazjaliści od 14 d0 17.00.

Zabawy muzyczne, konkursy dla dzieci i rodziców prowadził duet artystów estradowych ,,DAMATUS’’, a o pyszny poczęstunek zadbały nasze kochane mamy z Rady Rodziców.

Grupa około pięćdziesięciu uczniów bardzo wesoło się bawiła i na pewno będą mile wspominać te sobotnie popołudnie.

BA-S.