Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 10 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się coroczna impreza choinkowa dla uczniów  szkoły podstawowej i gimnazjum oraz dla przedszkolaczków. Uczniowie przedszkola, klasy 0 i I-VI SP bawiły się od godziny dwunastej do czternastej trzydzieści, natomiast gimnazjaliści od 14 d0 17.00.

Zabawy muzyczne, konkursy dla dzieci i rodziców prowadził duet artystów estradowych ,,DAMATUS’’, a o pyszny poczęstunek zadbały nasze kochane mamy z Rady Rodziców.

Grupa około pięćdziesięciu uczniów bardzo wesoło się bawiła i na pewno będą mile wspominać te sobotnie popołudnie.

BA-S.