Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

We wtorek 21 października siedemnastoosobowa grupka uczniów klasy I przystąpiła do pierwszego w życiu ślubowania. Było to bardzo ważne wydarzenie w ich życiu. Uczennice klasy drugiej gimnazjum prowadzące imprezę zabrały swoich młodszych kolegów i koleżanki w krainę baśni i magii. Uczniowie zostali przepytani z wiedzy o bajkach, o magii i o życiu w naszej szkole.

,,Pierwszaczki’’ również przygotowali część artystyczną – wierszyki i piosenki, a po niej dumnie zaprezentowali się do ślubowania i pasowania którego dokonała Pni Dyrektor Ewa Piórkowska i wychowawczyni klasy I-ej Danuta Dyjas.

Na koniec imprezy klasy ,,0’’ II, III i V obdarowała uczniów I klasy upominkami.

Ten wspaniały dzień ślubowania na długo pozostanie w ich w pamięci.