Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

We wtorek 21 października siedemnastoosobowa grupka uczniów klasy I przystąpiła do pierwszego w życiu ślubowania. Było to bardzo ważne wydarzenie w ich życiu. Uczennice klasy drugiej gimnazjum prowadzące imprezę zabrały swoich młodszych kolegów i koleżanki w krainę baśni i magii. Uczniowie zostali przepytani z wiedzy o bajkach, o magii i o życiu w naszej szkole.

,,Pierwszaczki’’ również przygotowali część artystyczną – wierszyki i piosenki, a po niej dumnie zaprezentowali się do ślubowania i pasowania którego dokonała Pni Dyrektor Ewa Piórkowska i wychowawczyni klasy I-ej Danuta Dyjas.

Na koniec imprezy klasy ,,0’’ II, III i V obdarowała uczniów I klasy upominkami.

Ten wspaniały dzień ślubowania na długo pozostanie w ich w pamięci.