W dniu 24 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Michałem Wawrzonkiem ,inspektorem prewencji P.T.KRUS w Zgierzu .W spotkaniu uczestniczyły klasy I-III gimnazjum i klasy I-VI szkoły podstawowej .Tematem spotkania było: ,,Bezpieczeństwo w domu i zagrodzie podczas wakacji’’

W pierwszej części spotkania oglądaliśmy film ,który opowiadał o zasadach bezpiecznego pobytu na wsi następnie Pan Michał przedstawił nam prezentacje z której dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie obsługiwać maszyny i urządzenia rolnicze . Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali : Książeczki :,, Przygoda na wsi- zobacz co ci zagraża’’ , ,,Pracuj bezpiecznie ‘’, długopisy i opaski odblaskowe .

W młodszej grupie został zorganizowany konkurs wiedzy o bezpiecznych wakacjach na wsi.

I miejsce zajął Krystian Fortuna z klasy I w nagrodę otrzymał rakietki do babingtona ,

II miejsce zajął Nikodem Miśkiewicz z klasy III wygrywając piłkę do gry w nogę

III miejsce zajęła Zosia Pietrucha z klasy I otrzymując piłkę do gry w siatkówkę.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy bezpiecznych wakacji.