Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W poniedziałek 8.05.2017 już po raz kolejny w naszej szkole odbył się coroczny konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. W tegorocznych zmaganiach uczniowie musieli zmierzyć się z dwoma konkurencjami. Na początku odbyła się część teoretyczna konkursu. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy o UE przygotowany przez P. Małgorzatę Chmurską. Kolejną konkurencją była część plastyczna. Uczniowie brali udział w warsztatach plastycznych przygotowanych przez P. Aleksandrę Miller. Ich zadaniem było stworzenie projektu pomnika p.t.: „ Jedność w różnorodności”.  Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i gadżety gminy Stryków.