Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W poniedziałek 8.05.2017 już po raz kolejny w naszej szkole odbył się coroczny konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. W tegorocznych zmaganiach uczniowie musieli zmierzyć się z dwoma konkurencjami. Na początku odbyła się część teoretyczna konkursu. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy o UE przygotowany przez P. Małgorzatę Chmurską. Kolejną konkurencją była część plastyczna. Uczniowie brali udział w warsztatach plastycznych przygotowanych przez P. Aleksandrę Miller. Ich zadaniem było stworzenie projektu pomnika p.t.: „ Jedność w różnorodności”.  Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i gadżety gminy Stryków.