9 lutego 2013

Noc Czytania Bajek 2013 Już po raz piąty w naszej szkole odbyła się ,,Noc czytania bajek” tradycją jest, że z piątku na sobotę przed feriami zimowymi klasy I-VI całą noc czytają swoje ulubione książki, organizowane są gry i zabawy ruchowe oraz konkursy plastyczne.

8 lutego 2013

Spotkanie z policją "Bezpieczne ferie" W dniu 7.02.2013 na piątej godzinie lekcyjnej klasy I-VI spotkały się z panią Policjantką Anną Kornacką z Komisariatu ze Strykowa, aby porozmawiać o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych.

7 lutego 2013

Projekt Unijny "Indywidualizacja nauczania" Uczniowie ze Szkoły Podstawowej biorą udział w projekcje Indywidualizacja Procesu Nauczania i Wychowania Uczniów klas I - III Szkół Podstawowych w Gminie Stryków.

6 lutego 2013

Festiwal Kultury Antycznej W festiwalu pt. "Homo ludens. Świat antycznych rozrywek z perspektywy XXI wieku" wzięło udział trzech uczniów z naszego gimnazjum. 6 lutego wraz z opiekunem p. Bogusławą Kosiorek pojechali do Łodzi na finał.