Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

9 lutego 2013

Noc Czytania Bajek 2013 Już po raz piąty w naszej szkole odbyła się ,,Noc czytania bajek” tradycją jest, że z piątku na sobotę przed feriami zimowymi klasy I-VI całą noc czytają swoje ulubione książki, organizowane są gry i zabawy ruchowe oraz konkursy plastyczne.

8 lutego 2013

Spotkanie z policją "Bezpieczne ferie" W dniu 7.02.2013 na piątej godzinie lekcyjnej klasy I-VI spotkały się z panią Policjantką Anną Kornacką z Komisariatu ze Strykowa, aby porozmawiać o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych.

7 lutego 2013

Projekt Unijny "Indywidualizacja nauczania" Uczniowie ze Szkoły Podstawowej biorą udział w projekcje Indywidualizacja Procesu Nauczania i Wychowania Uczniów klas I - III Szkół Podstawowych w Gminie Stryków.

6 lutego 2013

Festiwal Kultury Antycznej W festiwalu pt. "Homo ludens. Świat antycznych rozrywek z perspektywy XXI wieku" wzięło udział trzech uczniów z naszego gimnazjum. 6 lutego wraz z opiekunem p. Bogusławą Kosiorek pojechali do Łodzi na finał.