14 kwietnia 2015 delegacja uczniów naszej szkoły wraz z  pocztem sztandarowym udała się pod opieką pani Izabeli Wykrętowicz do Łodzi, do kościoła Matki Boskiej Zwycięskiej na uroczyste obchody Dnia Katyńskiego. Zaproszeni zostaliśmy przez członków Łódzkiej Rodziny Katyńskiej, do której należy m.in. prof. Zbigniew Jakubowski. Dąb poświęcony pamięci jego ojca posadzony został na terenie naszej szkoły w 2011. Uczestniczyliśmy w uroczystej mszy świętej.Po liturgii pod Pomnikiem Katyńskim na placu Ofiar Zbrodni Katyńskiej przemówienie wygłosił Janusz Lange, prezes Zarządu Stowarzyszenia „Rodzina Katyńska” w Łodzi. Uroczystości zakończyła defilada pododdziałów Wojska Polskiego, Policji Państwowej, Państwowej Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.

r