Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

14 kwietnia 2015 delegacja uczniów naszej szkoły wraz z  pocztem sztandarowym udała się pod opieką pani Izabeli Wykrętowicz do Łodzi, do kościoła Matki Boskiej Zwycięskiej na uroczyste obchody Dnia Katyńskiego. Zaproszeni zostaliśmy przez członków Łódzkiej Rodziny Katyńskiej, do której należy m.in. prof. Zbigniew Jakubowski. Dąb poświęcony pamięci jego ojca posadzony został na terenie naszej szkoły w 2011. Uczestniczyliśmy w uroczystej mszy świętej.Po liturgii pod Pomnikiem Katyńskim na placu Ofiar Zbrodni Katyńskiej przemówienie wygłosił Janusz Lange, prezes Zarządu Stowarzyszenia „Rodzina Katyńska” w Łodzi. Uroczystości zakończyła defilada pododdziałów Wojska Polskiego, Policji Państwowej, Państwowej Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.

r