Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Michalina Śliwkiewicz z klasy I, Oliwia Borkowska z klasy II oraz Mateusz Antosiak z kl. IV dnia dzisiejszego odebrali nagrody w konkursie "Jajo wielkanocne - pisanka", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa 206 w Łodzi. Michasia zajęła miejsce I, Oliwka i Mateusz - III. Podczas gali wręczania nagród mieliśmy okazję obejrzeć wystawę pisanek wielkanocnych, występ artystyczny uczniów - gospodarzy, a na sam koniec czekał na wszystkich uczestników słodki poczęstunek. Nagrodzonych zostało ponad 170 uczniów z niemal całego województwa, a wszystkich jaj do szkoły dostarczono w liczbie - 480. Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszej szkoły udziału w konkursie, w sposób szczególny tym nagrodzonym.

Z.Motyl