AKCJA STRAJKOWA

OD 8 KWIETNIA 2019

Informacje na temat

strajku nauczycieli

Odpłatność za obiady za kwiecień wynosi:

0a, 0b, 0c - 54 zł

klasy I - VIII, IIIa - 45 zł

Michalina Śliwkiewicz z klasy I, Oliwia Borkowska z klasy II oraz Mateusz Antosiak z kl. IV dnia dzisiejszego odebrali nagrody w konkursie "Jajo wielkanocne - pisanka", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa 206 w Łodzi. Michasia zajęła miejsce I, Oliwka i Mateusz - III. Podczas gali wręczania nagród mieliśmy okazję obejrzeć wystawę pisanek wielkanocnych, występ artystyczny uczniów - gospodarzy, a na sam koniec czekał na wszystkich uczestników słodki poczęstunek. Nagrodzonych zostało ponad 170 uczniów z niemal całego województwa, a wszystkich jaj do szkoły dostarczono w liczbie - 480. Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszej szkoły udziału w konkursie, w sposób szczególny tym nagrodzonym.

Z.Motyl