Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Michalina Śliwkiewicz z klasy I, Oliwia Borkowska z klasy II oraz Mateusz Antosiak z kl. IV dnia dzisiejszego odebrali nagrody w konkursie "Jajo wielkanocne - pisanka", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa 206 w Łodzi. Michasia zajęła miejsce I, Oliwka i Mateusz - III. Podczas gali wręczania nagród mieliśmy okazję obejrzeć wystawę pisanek wielkanocnych, występ artystyczny uczniów - gospodarzy, a na sam koniec czekał na wszystkich uczestników słodki poczęstunek. Nagrodzonych zostało ponad 170 uczniów z niemal całego województwa, a wszystkich jaj do szkoły dostarczono w liczbie - 480. Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszej szkoły udziału w konkursie, w sposób szczególny tym nagrodzonym.

Z.Motyl