Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Nasza tyczkarka

W dniu 27 kwietnia Małgorzata Jakóbiec(uczennica klasy VI), uczestniczyła w XXIV Festiwalu Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana w hali lekkoatletycznej przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni. Zawody dla dzieci do 13 lat to nieoficjalne Halowe Mistrzostwa Polski w skoku o tyczce. Impreza od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem i jak co roku liczy na udział wielu tyczkarek i tyczkarzy z całej Polski.
Pod opieką trenera Piotra Ostojskiego Małgorzata została czwartą w Polsce skoczkinią o tyczce. Wynik 2.50 m stał się jej nowym rekordem życiowym i podczas zawodów był to wynik drugiej i trzeciej zawodniczki w jej grupie rocznika. Gratulujemy wyniku!!!