Nasza tyczkarka

W dniu 27 kwietnia Małgorzata Jakóbiec(uczennica klasy VI), uczestniczyła w XXIV Festiwalu Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana w hali lekkoatletycznej przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni. Zawody dla dzieci do 13 lat to nieoficjalne Halowe Mistrzostwa Polski w skoku o tyczce. Impreza od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem i jak co roku liczy na udział wielu tyczkarek i tyczkarzy z całej Polski.
Pod opieką trenera Piotra Ostojskiego Małgorzata została czwartą w Polsce skoczkinią o tyczce. Wynik 2.50 m stał się jej nowym rekordem życiowym i podczas zawodów był to wynik drugiej i trzeciej zawodniczki w jej grupie rocznika. Gratulujemy wyniku!!!