Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 14 czerwca w naszej szkole odbył się bal gimnazjalny. Imprezę przygotowali uczniowie klas trzecich z pomocą nauczycieli oraz rodziców. Przygotowania do balu rozpoczęły się od określenia motywu przewodniego balu, przygotowania części artystycznej,a także nauki poloneza. Trzecioklasiści wybrali motyw kasyna. Prze kilka tygodni ciężko pracowali aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. W końcu nadszedł upragniony dzień balu. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17 od uroczystego przywitania na sali gimnastycznej. Następnie wszyscy przeszli na szkolne patio, gdzie uczniowie zatańczyli poloneza. Nad całością czuwała pani Elżbieta Foks, która uczyła młodzież tego tańca podczas lekcji wychowania fizycznego. Taniec wypadł wpaniale! Widzowie byli zachwyceni i bili gromkie brawa. Po polonezie wszyscy wrócili na sale. Tam nadszedł czas na prezentacje kabaretu, a także przedstawienia na mini scenie. To była naprawdę swietna zabawa. Goście śmiali się na całego! Uczniowie wyswietlili także filmik ze zdjęciami z okresu ich nauki w naszej szkole. Była to chwila na wspomninia razem spedzonych lat. Po części artystycznej wszyscy udali się na korytarz aby coś zjeść i nabrać sił na dalszą zabawę. Oprawa muzyczną zajęli sie DJ SeBo i DJ DawiD. Zabawa była przednia! Uczniowie bawili się naprawdę wspaniale! Tańczyli ile tylko sił w nogach, ale niestety wkrotce nadszedł koniec imprezy. Około godziny 1 wszyscy zmęczeni i wybawieni wrócili do swoich domów. To był naprawdę niezapomniany bal!

Edyta Danielska