6-17 lipca 2012

Kolonie w Bułgarii W dniach 6-17 lipca 2012 r, niewielka grupka uczniów naszej szkoły pod opieką nauczyciela – pana Zbigniewa Motyla oraz młodzież z województwa łódzkiego mieli okazje wylegiwać się na gorących piaskach Słonecznego Brzegu w Bułgarii.

29 czerwca 2012

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 Dnia 29 czerwca zakończono uroczyście miniony rok szkolny. O godzinie 8.00 odbyła się Msza Święta w kościele św. Augustyna w Bratoszewicach, a następnie uczniowie wraz z nauczycielami przeszli do szkoły...

28 czerwca 2012

Zakończenie roku klas III gimnazjum W czwartek, 28 czerwca, miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas III gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się zaraz po lekcjach powitaniem pani dyrektor oraz przekazaniem sztandaru klasom drugim.

26 czerwca 2012

Pożegnanie szóstej klasy Klasa szósta przedstawiła pożegnalny program artystyczny dziękując nauczycielom za sześć lat dotychczasowej nauki.

26 czerwca 2012

Przedwakacyjne spotkanie z Filharmonią Dnia 26 czerwca 2012 r. odbył się ostatni przed wakacjami koncert filharmonii podczas którego mogliśmy zapoznać się z bardzo ciekawym instrumentem jakim jest harfa.