Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

5 lutego w naszej szkole uczniowie klas I-VI uczestniczyli w zorganizowanej już ósmy raz nocy bajek . Każdy z nich zabrał ze sobą ulubioną książkę i miał szansę choć fragment zaprezentować swoim kolegom i koleżankom. Oprócz czytania dzieci brały udział w licznych grach i zabawach prowadzonych  przez starsze koleżanki i kolegów z klasy III i II gimnazjum, a także w projekcie edukacyjnym uczniów klasy II gimnazjum: Szymona Stasiaka, Kuby Frątczaka, Mateusza Dudkiewicza i Sebastiana Gabary pod opieką pani Iwony Ciecińskiej. Uczniowie przygotowali tańce,  labirynt ortograficzny czy zabawy z balonami. Dzieci chętnie uczestniczyły we wspólnych grach i pląsach. Nad całą imprezą czuwały panie: Barbara Antczak-Sadowska, Danuta Dyjas, Barbara Gawrysiak oraz Monika Kalinowska, które zadbały również o słodki poczęstunek, a z samego rana uczniowie w świetnych humorach wrócili do domów.

Karolina Florczak