Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

5 lutego w naszej szkole uczniowie klas I-VI uczestniczyli w zorganizowanej już ósmy raz nocy bajek . Każdy z nich zabrał ze sobą ulubioną książkę i miał szansę choć fragment zaprezentować swoim kolegom i koleżankom. Oprócz czytania dzieci brały udział w licznych grach i zabawach prowadzonych  przez starsze koleżanki i kolegów z klasy III i II gimnazjum, a także w projekcie edukacyjnym uczniów klasy II gimnazjum: Szymona Stasiaka, Kuby Frątczaka, Mateusza Dudkiewicza i Sebastiana Gabary pod opieką pani Iwony Ciecińskiej. Uczniowie przygotowali tańce,  labirynt ortograficzny czy zabawy z balonami. Dzieci chętnie uczestniczyły we wspólnych grach i pląsach. Nad całą imprezą czuwały panie: Barbara Antczak-Sadowska, Danuta Dyjas, Barbara Gawrysiak oraz Monika Kalinowska, które zadbały również o słodki poczęstunek, a z samego rana uczniowie w świetnych humorach wrócili do domów.

Karolina Florczak