Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Materiały edukacyjne
do samodzielnej pracy

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

5 lutego w naszej szkole uczniowie klas I-VI uczestniczyli w zorganizowanej już ósmy raz nocy bajek . Każdy z nich zabrał ze sobą ulubioną książkę i miał szansę choć fragment zaprezentować swoim kolegom i koleżankom. Oprócz czytania dzieci brały udział w licznych grach i zabawach prowadzonych  przez starsze koleżanki i kolegów z klasy III i II gimnazjum, a także w projekcie edukacyjnym uczniów klasy II gimnazjum: Szymona Stasiaka, Kuby Frątczaka, Mateusza Dudkiewicza i Sebastiana Gabary pod opieką pani Iwony Ciecińskiej. Uczniowie przygotowali tańce,  labirynt ortograficzny czy zabawy z balonami. Dzieci chętnie uczestniczyły we wspólnych grach i pląsach. Nad całą imprezą czuwały panie: Barbara Antczak-Sadowska, Danuta Dyjas, Barbara Gawrysiak oraz Monika Kalinowska, które zadbały również o słodki poczęstunek, a z samego rana uczniowie w świetnych humorach wrócili do domów.

Karolina Florczak