Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

20 grudnia 2013

Jasełka szkolne Tradycyjnie w naszej szkole przed świętami wystawiono sztukę bożonarodzeniową...

18 grudnia 2013

Jasełka i wigilia klasowa drugoklasistów. W środę, 18 grudnia, druga kasa szkoły podstawowej obchodziła wigilię klasową. Uczniowie wystawili jasełka dla swoich rodziców.

18 grudnia 2013

Projekt edukacyjny "Kolędowanie z maluchami" Uczniowie z klas 2a i 2b w ramach projektu edukacyjnego , "Kolędowanie z maluchami'' przygotowali program artystyczny i świąteczne zabawy dla najmłodszych dzieci.

17 grudnia 2013

Akcja "Poduszeczka dla pieseczka" zakończona. W piątek 20 grudnia wszystkie zebrane prezenty dla zwierząt będą zawiezione do przytuliska.

14 grudnia 2013

Klasa piąta w kinie. W sobotę, 14 grudnia uczniowie klasy V wybrali się do kina IMAX w Łodzi na film ,,Kraina lodu’’.