Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

20 grudnia 2013

Jasełka szkolne Tradycyjnie w naszej szkole przed świętami wystawiono sztukę bożonarodzeniową...

18 grudnia 2013

Jasełka i wigilia klasowa drugoklasistów. W środę, 18 grudnia, druga kasa szkoły podstawowej obchodziła wigilię klasową. Uczniowie wystawili jasełka dla swoich rodziców.

18 grudnia 2013

Projekt edukacyjny "Kolędowanie z maluchami" Uczniowie z klas 2a i 2b w ramach projektu edukacyjnego , "Kolędowanie z maluchami'' przygotowali program artystyczny i świąteczne zabawy dla najmłodszych dzieci.

17 grudnia 2013

Akcja "Poduszeczka dla pieseczka" zakończona. W piątek 20 grudnia wszystkie zebrane prezenty dla zwierząt będą zawiezione do przytuliska.

14 grudnia 2013

Klasa piąta w kinie. W sobotę, 14 grudnia uczniowie klasy V wybrali się do kina IMAX w Łodzi na film ,,Kraina lodu’’.