Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W niedzielę 22 lutego 2015 w ramach obchodów 152 rocznicy Bitwy stoczonej pod Dobrą w Powstaniu Styczniowym zorganizowany został Bieg Powstańca na 10 km oraz biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.
W kategorii szkół podstawowych Małgorzata Jakóbiec ( uczennica klasy III SP) zajęła 2 miejsce a Natalia Horodecka XII. W kategorii gimnazjum zwyciężyła Olga Kowalczyk ( uczennica naszego gimnazjum klasa IIa) . Swoim startem zaszczyciła również Wiktoria Bulińska.
W biegu głównym na dystansie 10 km nasze grono pedagogiczne reprezentowała Elżbieta Foks zajmując 6 miejsce z czasem 51,09 min. W biegu tym startowało prawie 400 zawodników w tym 75 kobiet.
Gratulujemy wyników!!!