Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W niedzielę 22 lutego 2015 w ramach obchodów 152 rocznicy Bitwy stoczonej pod Dobrą w Powstaniu Styczniowym zorganizowany został Bieg Powstańca na 10 km oraz biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.
W kategorii szkół podstawowych Małgorzata Jakóbiec ( uczennica klasy III SP) zajęła 2 miejsce a Natalia Horodecka XII. W kategorii gimnazjum zwyciężyła Olga Kowalczyk ( uczennica naszego gimnazjum klasa IIa) . Swoim startem zaszczyciła również Wiktoria Bulińska.
W biegu głównym na dystansie 10 km nasze grono pedagogiczne reprezentowała Elżbieta Foks zajmując 6 miejsce z czasem 51,09 min. W biegu tym startowało prawie 400 zawodników w tym 75 kobiet.
Gratulujemy wyników!!!