Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

W niedzielę 22 lutego 2015 w ramach obchodów 152 rocznicy Bitwy stoczonej pod Dobrą w Powstaniu Styczniowym zorganizowany został Bieg Powstańca na 10 km oraz biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.
W kategorii szkół podstawowych Małgorzata Jakóbiec ( uczennica klasy III SP) zajęła 2 miejsce a Natalia Horodecka XII. W kategorii gimnazjum zwyciężyła Olga Kowalczyk ( uczennica naszego gimnazjum klasa IIa) . Swoim startem zaszczyciła również Wiktoria Bulińska.
W biegu głównym na dystansie 10 km nasze grono pedagogiczne reprezentowała Elżbieta Foks zajmując 6 miejsce z czasem 51,09 min. W biegu tym startowało prawie 400 zawodników w tym 75 kobiet.
Gratulujemy wyników!!!