Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 12.05.2015 roku odbyła się Gminna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej w której uczestniczyli  uczniowie szkół Miasta i Gminy Stryków.

Uczniowie, którzy przeszli eliminacje szkolne reprezentowali  nasza szkołę w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii uczniów klas I-III- Amelia Pach, Zofia Pietrucha, Anita Piestrzeniewicz. IV-VI Natalia Śliwkiewicz, Wiktoria Piechucka, Lidka Piestrzeniewicz, I-III gimnazjum- Miłosz Klinowski, Ewa Kubicka, Aleksandra Pelska.

Wszyscy uczniowie wykazali się szeroką wiedzą, jednak najlepszy okazał się być Miłosz Kalinowski, który zajął II miejsce w kategorii uczniów klas gimnazjalnych.

W.Walak