Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 12.05.2015 roku odbyła się Gminna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej w której uczestniczyli  uczniowie szkół Miasta i Gminy Stryków.

Uczniowie, którzy przeszli eliminacje szkolne reprezentowali  nasza szkołę w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii uczniów klas I-III- Amelia Pach, Zofia Pietrucha, Anita Piestrzeniewicz. IV-VI Natalia Śliwkiewicz, Wiktoria Piechucka, Lidka Piestrzeniewicz, I-III gimnazjum- Miłosz Klinowski, Ewa Kubicka, Aleksandra Pelska.

Wszyscy uczniowie wykazali się szeroką wiedzą, jednak najlepszy okazał się być Miłosz Kalinowski, który zajął II miejsce w kategorii uczniów klas gimnazjalnych.

W.Walak