Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Materiały edukacyjne
do samodzielnej pracy

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Gminny konkurs "Ścisłe nie znaczy trudne"

W dniu 30 maja uczniowie z klasy VII i VIII uczestniczyli w Gminnym Konkursie " Ścisłe nie znaczy trudne". Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej Nr 2 w Strykowie. Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu biologii, chemii, geografi, matematyki i fizyki. Zadania miały przeróżną formę: puzzle, krzyżówki, quizy i pytania ustne do wyświetlanych zdjęć. Osoby kibicujące również miały wpływ na wyniki swojej drużyny i także rozwiązywały różnorodne zadania. Ostatecznie nasza Szkoła zajęła 3 miejsce. Klasy VIII reprezentowali: Lidia Piestrzeniewicz, Marcelina Wosińska i Krystian Bartnik. Z klasy VII udział wzięły: Malwina Dyjas i Małgorzata Jakóbiec. Gratulujemy wyników!!!