Gminny konkurs "Ścisłe nie znaczy trudne"

W dniu 30 maja uczniowie z klasy VII i VIII uczestniczyli w Gminnym Konkursie " Ścisłe nie znaczy trudne". Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej Nr 2 w Strykowie. Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu biologii, chemii, geografi, matematyki i fizyki. Zadania miały przeróżną formę: puzzle, krzyżówki, quizy i pytania ustne do wyświetlanych zdjęć. Osoby kibicujące również miały wpływ na wyniki swojej drużyny i także rozwiązywały różnorodne zadania. Ostatecznie nasza Szkoła zajęła 3 miejsce. Klasy VIII reprezentowali: Lidia Piestrzeniewicz, Marcelina Wosińska i Krystian Bartnik. Z klasy VII udział wzięły: Malwina Dyjas i Małgorzata Jakóbiec. Gratulujemy wyników!!!