AKCJA STRAJKOWA

OD 8 KWIETNIA 2019

Informacje na temat

strajku nauczycieli

Odpłatność za obiady za kwiecień wynosi:

0a, 0b, 0c - 54 zł

klasy I - VIII, IIIa - 45 zł

57 rajd szlakiem Powstania Styczniowego 1863

W dniu 9 marca 2019 r. wędrowaliśmy w 57 Rajdzie Szlakiem Powstania Styczniowego 1863 DOBRA '2019. Pod okiem pani przewodnik Katarzyny Krakowskiej pokonaliśmy trasę z Lasu Łagiewnickiego do Dobrej. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat roślinności PKWŁ i dziejach historycznych w czasie Powstania Styczniowego, które miały miejsce w okolicach Łodzi. Na mecie marszu w OSP Dobra liczna grupa naszych uczniów wzięła udział w konkursie wiedzy, niektórzy z nich zostali nagrodzeni. Ostanim punktem rajdu było oddanie hołdu poległym w Powstaniu Styczniowym pod pomnikiem powstańców na cmentarzu w Dobrej.