Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

57 rajd szlakiem Powstania Styczniowego 1863

W dniu 9 marca 2019 r. wędrowaliśmy w 57 Rajdzie Szlakiem Powstania Styczniowego 1863 DOBRA '2019. Pod okiem pani przewodnik Katarzyny Krakowskiej pokonaliśmy trasę z Lasu Łagiewnickiego do Dobrej. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat roślinności PKWŁ i dziejach historycznych w czasie Powstania Styczniowego, które miały miejsce w okolicach Łodzi. Na mecie marszu w OSP Dobra liczna grupa naszych uczniów wzięła udział w konkursie wiedzy, niektórzy z nich zostali nagrodzeni. Ostanim punktem rajdu było oddanie hołdu poległym w Powstaniu Styczniowym pod pomnikiem powstańców na cmentarzu w Dobrej.