Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

57 rajd szlakiem Powstania Styczniowego 1863

W dniu 9 marca 2019 r. wędrowaliśmy w 57 Rajdzie Szlakiem Powstania Styczniowego 1863 DOBRA '2019. Pod okiem pani przewodnik Katarzyny Krakowskiej pokonaliśmy trasę z Lasu Łagiewnickiego do Dobrej. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat roślinności PKWŁ i dziejach historycznych w czasie Powstania Styczniowego, które miały miejsce w okolicach Łodzi. Na mecie marszu w OSP Dobra liczna grupa naszych uczniów wzięła udział w konkursie wiedzy, niektórzy z nich zostali nagrodzeni. Ostanim punktem rajdu było oddanie hołdu poległym w Powstaniu Styczniowym pod pomnikiem powstańców na cmentarzu w Dobrej.