W zakładce
kl. I, II, III- 57 zł
płatne do 10 lutego 2020

Dzień bezpiecznego Internetu

Dziś (11.02.2020) uczniowie klasy VII i VIII wraz z opiekunami p. Bogusławą Kosiorek oraz p. Aleksandrą Miller wzięli udział w organizowanych przez Województwo Łódzkie obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu.
Z tej okazji w Teatrze Monopolis odbyła się konferencja wraz z debatą z udziałem dzieci i młodzieży oraz nauczycieli ze szkół województwa łódzkiego. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Wydział do walki z cyberprzestępczością oraz przedstawiciel firmy CyberRescue, zajmującej się bezpieczeństwem w sieci.
Na zakończenie konferencji uczniowie obejrzeli spektakl pt. “Trollololo”, który opowiada o powszechnym i niebezpiecznym zjawisku w Internecie jakim jest trollowanie (antyspołeczne zachowania w sieci).