Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dzień bezpiecznego Internetu

Dziś (11.02.2020) uczniowie klasy VII i VIII wraz z opiekunami p. Bogusławą Kosiorek oraz p. Aleksandrą Miller wzięli udział w organizowanych przez Województwo Łódzkie obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu.
Z tej okazji w Teatrze Monopolis odbyła się konferencja wraz z debatą z udziałem dzieci i młodzieży oraz nauczycieli ze szkół województwa łódzkiego. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Wydział do walki z cyberprzestępczością oraz przedstawiciel firmy CyberRescue, zajmującej się bezpieczeństwem w sieci.
Na zakończenie konferencji uczniowie obejrzeli spektakl pt. “Trollololo”, który opowiada o powszechnym i niebezpiecznym zjawisku w Internecie jakim jest trollowanie (antyspołeczne zachowania w sieci).