Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

tl_files/pliki_2016_2017/image001.jpg

www.zainwestujwekologie.pl

Szkoła Podstawowa w Bratoszewicach przystąpiła do Konkursu pn. „Nasza Eko-pracownia” ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi. Fundusz pozytywnie rozpatrzył nasz wniosek o dotację na zadanie pn. „Nasza wymarzona Eko-pracownia w Szkole Podstawowej w Bratoszewicach”. Przyznana kwota dotacji to 24.182,00 zł, natomiast 10.818,00 zł stanowi  udział własny. W ramach realizacji projektu m.in. odnowiono pomieszczenie, zakupiono i zamontowano żaluzje okienne, wykonano nowe energooszczędne oświetlenie ledowe.

Podczas lekcji przyrody i nie tylko, uczniowie będą korzystać z nowoczesnego sprzętu i pomocy dydaktycznych, dzięki którym  zajęcia będą ciekawsze, co zapewne przełoży się na ich efekty w nauce. Zakupiono sprzęt audiowizualny, globusy, mikroskopy, zestawy: obwodów elektrycznych, do badania magnetyzmu i wiele innych przydatnych, nowoczesnych pomocy naukowych, które będą wykorzystywane podczas zajęć w terenie, w pracowni  i do przeprowadzania doświadczeń. Salę wyposażono w nowe meble, tj. witryny, ławki i krzesła.

Charakter Eko-pracowni podkreślają fototapeta, przedstawiająca fragment lasu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, oraz ścienne malowidło - pęk lawendy.

Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie zyskali nowe, przyjazne i w pełni nowoczesne miejsce do poszerzania wiedzy przyrodniczej i ekologicznej.

Beata Brzezińska