Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Obchody Dnia Niepodległości

 

11 listopada 2016 roku w Strykowie odbyły się uroczyste obchody 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach niewoli.

 

Przedstawicielami naszej szkoły biorącymi udział w tej uroczystości byli: Natalia Sobierajska, Agnieszka Szcześniak oraz Mateusz Dudkiewicz jako poczet główny, Martyna Mrzygłód, Julia Frątczak, Adam Koślin i Dawid Łapacz jako sztandar zastępczy. Byliśmy pod opieką pani Izabeli Wykrętowicz.

 

O godzinie 1145 odbyła się zbiórka pocztów sztandarowych pod Kościołem Rzymskokatolickim św. Marcina w Strykowie, natomiast Msza Święta rozpoczęła się o godzinie 1200. Po niej nastąpił uroczysty przemarsz na uroczystość na Cmentarzu Rzymskokatolickim przy mogiłach żołnierzy poległych w obronie ojczyzny. Odmówiono modlitwę w intencji ojczyzny oraz wygłaszano przemówienia okolicznościowe. Potem delegacje władz, Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Ochotniczych Straży Pożarnych, Banku Spółdzielczego w Strykowie, sołectw, szkół i zaproszonych gości złożyły kwiaty pod pomnikiem poległych. Złożył je również pan Andrzej Jankowski – burmistrz Miasta Gminy Stryków. W skład naszej delegacji z kwiatami wchodzili: Adam Koślin, Martyna Mrzygłód i Julia Frątczak.

 

Na końcu nastąpiło uroczyste wyprowadzenie sztandarów. Każdy poczet sztandarowy wychodził na środek, pochylał sztandar by oddać uroczysty hołd i udawał się do wyjścia.

 

 

Agnieszka Szcześniak