DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Obchody Dnia Niepodległości

 

11 listopada 2016 roku w Strykowie odbyły się uroczyste obchody 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach niewoli.

 

Przedstawicielami naszej szkoły biorącymi udział w tej uroczystości byli: Natalia Sobierajska, Agnieszka Szcześniak oraz Mateusz Dudkiewicz jako poczet główny, Martyna Mrzygłód, Julia Frątczak, Adam Koślin i Dawid Łapacz jako sztandar zastępczy. Byliśmy pod opieką pani Izabeli Wykrętowicz.

 

O godzinie 1145 odbyła się zbiórka pocztów sztandarowych pod Kościołem Rzymskokatolickim św. Marcina w Strykowie, natomiast Msza Święta rozpoczęła się o godzinie 1200. Po niej nastąpił uroczysty przemarsz na uroczystość na Cmentarzu Rzymskokatolickim przy mogiłach żołnierzy poległych w obronie ojczyzny. Odmówiono modlitwę w intencji ojczyzny oraz wygłaszano przemówienia okolicznościowe. Potem delegacje władz, Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Ochotniczych Straży Pożarnych, Banku Spółdzielczego w Strykowie, sołectw, szkół i zaproszonych gości złożyły kwiaty pod pomnikiem poległych. Złożył je również pan Andrzej Jankowski – burmistrz Miasta Gminy Stryków. W skład naszej delegacji z kwiatami wchodzili: Adam Koślin, Martyna Mrzygłód i Julia Frątczak.

 

Na końcu nastąpiło uroczyste wyprowadzenie sztandarów. Każdy poczet sztandarowy wychodził na środek, pochylał sztandar by oddać uroczysty hołd i udawał się do wyjścia.

 

 

Agnieszka Szcześniak