Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Obchody Dnia Niepodległości

 

W dniu 11 listopada 2015 roku poczet sztandarowy wraz z p. Barbarą Sadowską uczestniczyli w uroczystych obchodach 97. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w 1918 roku.

O godzinie 12.00 rozpoczęła się Msza Święta w rzymskokatolickim kościele pod wezwaniem św. Marcina w Strykowie, na której zebrały się władze gminy, poczty sztandarowe szkół i straży pożarnej oraz goście i okoliczni mieszkańcy. Tuż po godzinie 13.00 wszyscy udali się na Cmentarz Rzymskokatolicki, aby oddać hołd poległym w obronie ojczyzny żołnierzom. Na początku organizator uroczystości wygłosił swoje przemówienie i odmówiono modlitwę w intencji ojczyzny. Potem głos zabrał burmistrz Miasta Gminy Stryków - pan Andrzej Jankowski. Orkiestra grała patriotyczne pieśni. Następnie recytowano wiersze i złożono kwiaty na pomniku wojskowym. Na końcu uczczono pomięć poległych minutą ciszy.

Kiedyś ludzie nie mogli cieszyć się wolnością tak jak my teraz, więc dzień, jakim jest 11 listopada, powinien być dla każdego Polaka bardzo ważny, ponieważ właśnie wtedy, w 1918 roku, Polska po 123 latach niewoli odzyskała najcenniejszą rzecz - niepodległość.

 

Agnieszka Szcześniak