Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Materiały edukacyjne
do samodzielnej pracy

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Wycieczka do Jednostki Wojskowej

W piątek 24 maja 2019 uczniowie klas IV-VI wybrali się na Dzień Otwartych Koszar w jednostce wojskowej, w Leźnicy Wielkiej k/Łęczycy. Uczniowie mogli przyjrzeć się temu, czym na co dzień zajmują żołnierze z Ośrodka Szkolenia Aeromobilno-Spadochronowego, 1 Batalionu Kawalerii Powietrznej i 1 Dywizjonu Lotniczego Ziemi Łęczyckiej. Podglądali skoki spadochronowe, ćwiczenia pilotów i żołnierzy. Mogli też przymierzyć wyposażenie czy sprzęt, zasiąść w kabinie śmigłowców, a także obejrzeć przygotowane na tę okazję pokazy dynamiczne. W drugiej części pobtu uczestnicy zjedli smaczną grochówkę wojskową i posłuchali występu Majki Jeżowskiej. Z miłymi wrażeniami uczniowie wrócili do Szkoły.