AKCJA STRAJKOWA

OD 8 KWIETNIA 2019

Informacje na temat

strajku nauczycieli

Odpłatność za obiady za kwiecień wynosi:

0a, 0b, 0c - 54 zł

klasy I - VIII, IIIa - 45 zł

Już po raz kolejny uczennice klasy IIIa Ania Burtka i Wiktoria Ferenc wraz nauczycielką plastyki wybrały się na warsztaty plastyczne -,, Bożonarodzeniowa bombka '' które były organizowane 12.12.2014 w godzinach popołudniowych w Domu Kultury w Głownie. Warsztaty prowadził plastyk pan Szymon Adamczewski a naszym zadaniem było wykonanie bombki w technice decoupage. Dziewczęta taką technikę już poznały wcześnie na zajęciach w szkole a na warsztatach mogły przekonać się ,że jest jeszcze bardzo wiele ciekawych rozwiązań, aby tworzyć nowe ciekawe ,,dzieła''sztuki. Z wielką pasją wykonywały swoje bombki co widać na zdjęciach.
Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne ciekawe zajęcia warsztatowe w DK