Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

Już po raz kolejny uczennice klasy IIIa Ania Burtka i Wiktoria Ferenc wraz nauczycielką plastyki wybrały się na warsztaty plastyczne -,, Bożonarodzeniowa bombka '' które były organizowane 12.12.2014 w godzinach popołudniowych w Domu Kultury w Głownie. Warsztaty prowadził plastyk pan Szymon Adamczewski a naszym zadaniem było wykonanie bombki w technice decoupage. Dziewczęta taką technikę już poznały wcześnie na zajęciach w szkole a na warsztatach mogły przekonać się ,że jest jeszcze bardzo wiele ciekawych rozwiązań, aby tworzyć nowe ciekawe ,,dzieła''sztuki. Z wielką pasją wykonywały swoje bombki co widać na zdjęciach.
Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne ciekawe zajęcia warsztatowe w DK