Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Rajd Szlakiem Powstania Styczniowego

W dniu 8 lutego liczna grupa reprezentująca Szkołę Podstawową w Bratoszewicach uczestniczyła w XX Rajdzie Szlakiem Powstania Styczniowego po Puszczy Bolimowskiej. Głównym organizatorem rajdu był łowicki oddział PTTK. Piechurzy pokonali 12 km. Rajd rozpoczął się Mszą Świętą pod pominikiem powstańców w Mogiłach. Przed wyruszeniem na szlak każdy uczestnik posilił się wojskową grochówką, pysznym ciastem i herbatą. Trasa rajdu przebiegała szlakami Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Na półmetku ( w Budach Grabskich) na uczestników czekało ognisko z kiełbaskami, gorąca herbata i słodycze. Chętni wzięli udział w konkursie przyrodniczo - historycznym. Naszej ugrupie udało się zdobyć nagrodę dla najliczniejszej grupy zorganizowanej. Hubert Jankowski otrzymał nagrodę jako najmłodszy uczestnik rajdu. Po części piknikowej piesi ruszyli na drugi odcinek rajdu w kierunku Skierniewice Rawka. Wszyscy zadowoleni dotarli do mety rajdu. Dziękujemy za liczny udział i zapraszsmy na kolejne edycje Rajdu.