Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Dnia 1 września 2014 roku uczniowie oficjalnie powitali rok szkolny 2014/2015. Wszyscy punktualnie o godzinie 8:15 ruszyliśmy do Kościoła na msze świętą. Po mszy udaliśmy się do szkoły. Tam czekały na nas z programem artystycznym dziewczyny z klasy drugiej gimnazjum. Przypomniały nam iż młodzież 1 września 1939r. zamiast iść do szkoły, musiała stawić czoła hitlerowskiemu najeźdźcy. W tym roku obchodzimy 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Próbując nam uświadomić jak czymś strasznym jest wojna, pokazano nam film i zdjęcia z podkładem muzycznym tego okresu. Po części artystycznej pani dyrektor w krótkim sprawozdaniu przedstawiła co nowego zostało zrobione w szkole. Następnie udaliśmy się do klas gdzie nauczyciele podali nam plany lekcji i rozdali kluczyki do szafek.


Pelska Aleksandra.

30 września 2014

Dzień Chłopaka w klasie trzeciej 30 września uczennice klasy trzeciej szkoły podstawowej przygotowały dla chłopców ze swojej klasy smaczny poczęstunek.

zdjęcie miniatura24 września 2014

Wybory do samorządu szkolnego Dnia 24 września odbyły się wybory do samorządu szkolnego...

zdjęcie miniatura20 września 2014

Rajd Pieczonego Ziemniaka 20 Września 2004 roku ponad stu osobowa grupa z naszej szkoły wyruszyła na rajd pieszy pieczonego ziemniaka.

zdjęcie miniatura17 września 2014

Zawody w Rugby Dnia 17 września 2014 roku klasa szósta pojechała na zawody w Rugby Tag w Szkole nr. 1 w Strykowie.

zdjęcie miniatura17 września 2014

Rocznica posadzenia Dębów Katyńskich Dnia 17 września odbył się uroczysty apel upamiętniający czwartą rocznicę posadzenia Dębów Katyńskich.

zdjęcie miniaturaDnia 1 września 2014 roku uczniowie oficjalnie powitali rok szkolny 2014/2015. Wszyscy punktualnie o godzinie 8:15 ruszyliśmy do Kościoła na msze świętą. Po mszy udaliśmy się do szkoły. Tam czekały na nas z programem artystycznym dziewczyny z klasy drugiej gimnazjum. Przypomniały nam iż młodzież 1 września 1939r. zamiast iść do szkoły, musiała stawić czoła hitlerowskiemu najeźdźcy. W tym roku obchodzimy 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Próbując nam uświadomić jak czymś strasznym jest wojna, pokazano nam film i zdjęcia z podkładem muzycznym tego okresu. Po części artystycznej pani dyrektor w krótkim sprawozdaniu przedstawiła co nowego zostało zrobione w szkole. Następnie udaliśmy się do klas gdzie nauczyciele podali nam plany lekcji i rozdali kluczyki do szafek.


Pelska Aleksandra.