Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

22 grudzień w naszej szkole był dniem wigilii klasowych, po których cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, by obejrzeć sztukę bożonarodzeniową pt."Czwarty mędrzec".
Młodzi aktorzy przedstawili historię mało znanego króla Artabana (w porównaniu do Kacpra, Melchiora i Baltazara), który również zmierzał do Betlejem, by się pochylić
i złożyć dary przed nowo narodzonym Jezusem. Na pozór nie udaje mu się spotkać Zbawiciela, ale tak naprawdę podczas swojej wieloletniej wędrówki spotyka Go w drugim człowieku. Dlatego też na łożu śmierci Artaban słyszy głos Boga: "Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci, cokolwiek uczyniłeś jednemu z najmniejszych tych braci, Mnie uczyniłeś". W rolę aktorów wcielili się uczniowie klasy III gimnazjum, dekorację namalowała p. Aleksandra Miller, przygotowaniem wokalnym zajęła się p. Bozena Urquidi, a całość przedstawienia spiął p. katecheta – Zbigniew Motyl. Główne role zagrali: Paweł Majchrzak, Hanna Kumidaj, Wiktor Sasin, Karol Sobierajski, Aleksandra Horodecka, Kamila Zych, Mateusz Dudkiewicz oraz Jakub Frątczak.
Zbigniew Motyl