Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W piątek, 20 października 2017, w Szkole Podstawowej im. ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach na sali gimnastycznej odbył się apel z okazji uroczystości pasowania. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, pani dyrektor, uczniowie młodszych klas, oddziałów przedszkolnych oraz dwie dość nietypowe postaci -  dobra i zła wróżka.

Uczennica klasy siódmej, Lidia Piestrzeniewicz, rozpoczęła apel oraz wprowadziła poczet sztandarowy. Następnie mogliśmy obejrzeć część artystyczną. Pierwszaki razem z wróżkami podróżowały po różnych krainach m.in.muzyki, śpiewu, przyrody i języka polskiego, recytując wiersze i śpiewając piosenki. Po uroczych występach rozpoczęło się pasowanie uczniów klasy pierwszej. Pani Dyrektor wraz z wychowawczynią pasowała pierwszaków magicznym ołówkiem na pracowitych uczniów naszej szkoły. Następnie  uczniowie z innych klas wręczyli upominki na rozpoczęcie nauki.

Uroczystość zakończyła się wyprowadzeniem sztandaru i rozejściem się do klas. Pierwszoklasiści zaprosili wróżki, prowadzącą apel uczennicę, panią dyrektor i rodziców na słodki poczęstunek.

Zuzanna Kaczor i Lidka Piestrzeniewicz kl.VII