Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 11.09.(piątek) grupa 29 uczniów z klas IV,V,VI i Ib  wraz 3 opiekunami p.Dyrektor Ewą Piórkowską , p.Zbyszkiem Motylem i p.Barbarą Antczak-Sadowską na zakończenie drugiego tygodnia  nowego roku szkolnego  wybrała się do kina na film ,,Mały Książę ''.
Film opowiadał o narodzinach prawdziwej  przyjaźni, i jak  można zostać prawdziwym oddanym  przyjacielem.
I o tym, że co najważniejsze jest nie widoczne dla oczu, ale wyczuwalne w sercu.
Zachęcamy wszystkich, którzy nie mogli się z nami wybrać w piątkowe popołudnie, aby wybrali się na film ze swoimi rodzicami i wspólnie go obejrzeli bo naprawdę jest piękny i niesie cudowne przesłanie miłości, wyrozumienia i wzajemnej tolerancji.