Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 11.09.(piątek) grupa 29 uczniów z klas IV,V,VI i Ib  wraz 3 opiekunami p.Dyrektor Ewą Piórkowską , p.Zbyszkiem Motylem i p.Barbarą Antczak-Sadowską na zakończenie drugiego tygodnia  nowego roku szkolnego  wybrała się do kina na film ,,Mały Książę ''.
Film opowiadał o narodzinach prawdziwej  przyjaźni, i jak  można zostać prawdziwym oddanym  przyjacielem.
I o tym, że co najważniejsze jest nie widoczne dla oczu, ale wyczuwalne w sercu.
Zachęcamy wszystkich, którzy nie mogli się z nami wybrać w piątkowe popołudnie, aby wybrali się na film ze swoimi rodzicami i wspólnie go obejrzeli bo naprawdę jest piękny i niesie cudowne przesłanie miłości, wyrozumienia i wzajemnej tolerancji.