Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

W dniu 11.09.(piątek) grupa 29 uczniów z klas IV,V,VI i Ib  wraz 3 opiekunami p.Dyrektor Ewą Piórkowską , p.Zbyszkiem Motylem i p.Barbarą Antczak-Sadowską na zakończenie drugiego tygodnia  nowego roku szkolnego  wybrała się do kina na film ,,Mały Książę ''.
Film opowiadał o narodzinach prawdziwej  przyjaźni, i jak  można zostać prawdziwym oddanym  przyjacielem.
I o tym, że co najważniejsze jest nie widoczne dla oczu, ale wyczuwalne w sercu.
Zachęcamy wszystkich, którzy nie mogli się z nami wybrać w piątkowe popołudnie, aby wybrali się na film ze swoimi rodzicami i wspólnie go obejrzeli bo naprawdę jest piękny i niesie cudowne przesłanie miłości, wyrozumienia i wzajemnej tolerancji.