Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W dniu 11.09.(piątek) grupa 29 uczniów z klas IV,V,VI i Ib  wraz 3 opiekunami p.Dyrektor Ewą Piórkowską , p.Zbyszkiem Motylem i p.Barbarą Antczak-Sadowską na zakończenie drugiego tygodnia  nowego roku szkolnego  wybrała się do kina na film ,,Mały Książę ''.
Film opowiadał o narodzinach prawdziwej  przyjaźni, i jak  można zostać prawdziwym oddanym  przyjacielem.
I o tym, że co najważniejsze jest nie widoczne dla oczu, ale wyczuwalne w sercu.
Zachęcamy wszystkich, którzy nie mogli się z nami wybrać w piątkowe popołudnie, aby wybrali się na film ze swoimi rodzicami i wspólnie go obejrzeli bo naprawdę jest piękny i niesie cudowne przesłanie miłości, wyrozumienia i wzajemnej tolerancji.