Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 13 czerwca 2017 roku odbył się Gminny Konkurs ekologiczny. Zmagania przeprowadzone zostały w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III SP, klasy IV - VI SP i Gimnazjum. Najmłodszą kategorię wiekową z naszej Szkoły reprezentowali: Ignacy Drzewicki, Jan Gocek i Marcel Kotus. W kat. IV - VI startowali: Natalia Chorodecka, Alina Krzeszewska i Krystian Bartnik. Gimnazjum reprezentowali: Miłosz Kalinowski, Agnieszka Szcześniak, Paweł Majchrzak i Adam Czerwonka.
Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test z pytaniami otwartymi i zamkniętymi, na co mieli 30 minut. Najwyższe osiągnięcie to II miejsce Agnieszki Szcześniak i III miejsce Adama Czerwonki w kategorii Gimnazjum.
Serdecznie gratulujemy!!!