Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 13 czerwca 2017 roku odbył się Gminny Konkurs ekologiczny. Zmagania przeprowadzone zostały w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III SP, klasy IV - VI SP i Gimnazjum. Najmłodszą kategorię wiekową z naszej Szkoły reprezentowali: Ignacy Drzewicki, Jan Gocek i Marcel Kotus. W kat. IV - VI startowali: Natalia Chorodecka, Alina Krzeszewska i Krystian Bartnik. Gimnazjum reprezentowali: Miłosz Kalinowski, Agnieszka Szcześniak, Paweł Majchrzak i Adam Czerwonka.
Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test z pytaniami otwartymi i zamkniętymi, na co mieli 30 minut. Najwyższe osiągnięcie to II miejsce Agnieszki Szcześniak i III miejsce Adama Czerwonki w kategorii Gimnazjum.
Serdecznie gratulujemy!!!