Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W dniu 22.04.2015 (środa) grupa 33uczniów klas IV- VI wraz 4 opiekunami wybrała się na pieszą wycieczkę do lasu na Wolę Błędową w sumie przeszliśmy  12km.
Przewodnikiem naszej grupy była Bernadetta Jaworska od stycznia stażystka w Leśnictwie Wola Błędowa . Pani Bernadetta jest  studentką II stopnia IV semestru Wydziału leśnictwa Warszawskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW).
Pani Bernadetta bardzo ciekawie opowiadała nam o naszym Wolskim lesie ,pokazywała ciekawe kwiaty -zawilce gajowe i nasadzenia drzew sosny  ,polany na których możemy spotkać zwierzęta mieszkające w naszym lesie-Łosie,Sarny,Bobry .
Po przebyciu na miejsce(około 6 km od naszej szkoły)  które leśnicy i wędkarze nazywają ,,Kowaliki'' przygotowaliśmy ognisko zbierając drewno i chrust (to miejsce jest specjalnie przygotowane na rozpalanie ognisk )Po tak długim marszu musieliśmy odpocząć posilając się upieczonymi kiełbaskami i ziemniakami.
Krajobrazy naszej polany na której biesiadowaliśmy przypominały nam krajobraz mazur .
W drodze powrotnej częściej robiliśmy postoje ,byliśmy już bardzo zmęczeni ,a pogoda w tym dniu była wspaniała -prawie letnia.
Jeszcze w Woli Błędowej  zatrzymaliśmy się,aby obejrzeć  zewnątrz pałac Rodziny Lemańskich,o którym pisała i przedstawiała zdjęcia klasa  VI ,realizując projekt ,,Architektura mojej okolicy''. W rzeczywistości wyglądał o dużo gorzej ,jest bardzo zaniedbały i opuszczony.
Wycieczka była bardzo udana ,pogoda dopisała,humory też a przy okazji zwiedziliśmy miejsca o których tylko słyszeliśmy a dziś  mogliśmy się przekonać ,że naprawdę są bardzo ciekawe i piękne.
I oczywiście warte polecenia.