Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 19 października 2017 roku pod okiem pana Z. Motyla oraz pań M.Rutkowskiej, A. Miller i E. Piórkowskiej odbył się pozalekcyjny wyjazd do kina dla klas VI-III gim na film religijny pt. ,,Dwie Korony”. Gdy dojechaliśmy na miejsce mieliśmy czas aby pochodzić po Manufakturze. Wkrótce poszliśmy na seans. „Dwie Korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia św. o. Maksymiliana Kolbe – od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Film zakończył się ok. godziny 19.30 następie wszyscy w wesołej atmosferze wróciliśmy przed szkołę, gdzie już na uczniów czekali rodzice.

N. Gabara