Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021

W dniu 19 października 2017 roku pod okiem pana Z. Motyla oraz pań M.Rutkowskiej, A. Miller i E. Piórkowskiej odbył się pozalekcyjny wyjazd do kina dla klas VI-III gim na film religijny pt. ,,Dwie Korony”. Gdy dojechaliśmy na miejsce mieliśmy czas aby pochodzić po Manufakturze. Wkrótce poszliśmy na seans. „Dwie Korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia św. o. Maksymiliana Kolbe – od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Film zakończył się ok. godziny 19.30 następie wszyscy w wesołej atmosferze wróciliśmy przed szkołę, gdzie już na uczniów czekali rodzice.

N. Gabara