Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 19 października 2017 roku pod okiem pana Z. Motyla oraz pań M.Rutkowskiej, A. Miller i E. Piórkowskiej odbył się pozalekcyjny wyjazd do kina dla klas VI-III gim na film religijny pt. ,,Dwie Korony”. Gdy dojechaliśmy na miejsce mieliśmy czas aby pochodzić po Manufakturze. Wkrótce poszliśmy na seans. „Dwie Korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia św. o. Maksymiliana Kolbe – od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Film zakończył się ok. godziny 19.30 następie wszyscy w wesołej atmosferze wróciliśmy przed szkołę, gdzie już na uczniów czekali rodzice.

N. Gabara