Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Zielona szkoła

W dniach 13 -17 maja 2019 roku uczniowie klas: VII, VIII i III gimnazjum wraz z nauczycielkami udali się na Zieloną Szkołę. W tym roku kierunkiem wyjazdu stało się Morze Bałtyckie. Uczniowie podczas 5- dniowej wycieczki zwiedzili Ciechocinek, Bydgoszcz, Chełmno, Jantar, Gdańsk, w których zwiedzali Muzeum II Wojny Światowej oraz Europejskie Centrum Solidarności, Łebę, Krynicę Morską. Podczas tegorocznej Zielonej Szkoły nie zabrakło także spacerów brzegiem morza, wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Pogoda była w kratkę, za to humory dopisywały wszystkim uczestnikom.