Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Zielona szkoła

W dniach 13 -17 maja 2019 roku uczniowie klas: VII, VIII i III gimnazjum wraz z nauczycielkami udali się na Zieloną Szkołę. W tym roku kierunkiem wyjazdu stało się Morze Bałtyckie. Uczniowie podczas 5- dniowej wycieczki zwiedzili Ciechocinek, Bydgoszcz, Chełmno, Jantar, Gdańsk, w których zwiedzali Muzeum II Wojny Światowej oraz Europejskie Centrum Solidarności, Łebę, Krynicę Morską. Podczas tegorocznej Zielonej Szkoły nie zabrakło także spacerów brzegiem morza, wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Pogoda była w kratkę, za to humory dopisywały wszystkim uczestnikom.