Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

79. rocznica agresji wojsk radzieckich na Polskę

17 września 2018 na Cmentarzu Mariawickim w Strykowie odbyła się uroczystość upamiętniająca 79. rocznicę napaści ZSRR na Polskę. Ceremonia rozpoczęła się zbiórką pocztów sztandarowych przed bramą cmentarza i przemarszem w stronę pomnika żołnierzy poległych w 1939 roku w obronie Ojczyzny. Przy pomniku odśpiewany został hymn państwowy oraz odprawiona została modlitwa.

Przedstawiciele władz samorządowych i powiatowych, Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Ochotniczych Straży Pożarnych, Banku Spółdzielczego w Strykowie, Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strykowie,okolicznych szkół złożyły kwiaty na mogile ofiar Września 1939 roku.

Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy oraz opiekunka Samorządu Uczniowskiego pani Anna Zielkowska-Danisz.