Odpłatność za obiady za maj wynosi:

0a, 0b, 0c, klasy I - VI - 60 zł

klasy VII, VIII, IIIa - 45 zł

w sprawie odliczeń płatności za kwiecień -

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Szkolni sportowcy nagrodzeni

24 kwietnia miało miejsce uroczyste wręczenie nagród strykowskim zawodnikom przyznanych za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Z inicjatywy Burmistrza Strykowa oraz wnioskodawców nagrodzono łącznie 30 młodych zawodników w następujących dyscyplinach sportowych: lekkoatletyka, kolarstwo, tenis ziemny, karate, jeździectwo konne, pływanie oraz gimnastyka artystyczna. Burmistrz Strykowa Witold Kosmowski wręczył nagrodzonym sportowcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne lub rzeczowe, a także życzył dalszych sukcesów w karierze sportowej. Wśród nagrodzonych są uczniowie naszej bratoszewickiej szkoły: Małgorzata Jakóbiec z klasy VII oraz Szymon Kosma z klasy VI. Jesteśmy z Was bardzo dumni.