Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W dniu 17.05.(wtorek) 2016 r już po raz 15 w ZS nr 2 w Bratoszewicach odbył się 15 Gminny Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej.

Uczestniczyło w nim 5 szkół z terenu gminy Stryków: 2 Szkoły podstawowej ze Strykowa, SP Dobra,SP Koźle i SP Bratoszewice.

Uczestnicy konkursu musieli zmagać się z rozwiązaniem test składający się z 20 pytań dotyczących historii UE,odpowiadali na trzy pytania związane z gospodarką państw UE i układali puzzle które przedstawiały obiekt architektoniczny, w jakim państwie się znajduje i jaka jest jego stolica.

Uczestnicy konkursu jednogłośnie stwierdzili, że najwięcej trudności sprawiły puzzle. W tegorocznym konkursie wygrała Natalia Śliwkiewicz z klasy VI Szkoły Podstawowej z Bratoszewic zdobywając 24 punkty na 26, drugie miejsce zajęła Zuzanna Kaczor z klasy V również SP Bratoszewice 23/26 punktów, III miejsce zajęła  Karolina Pietrasiak z klasy V SP nr1 Stryków zdobywając 22/26 punktów.

Jak co roku organizatorem konkursu był Euro-Klub działający przy ZSnr2 w Bratoszewicach, a sponsorem nagród Dział promocji Miasta-Gminy Stryków.

 

 

BAS