Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 17 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się już II Konkurs Języka Polskiego ,, Od słowa do słowa ". Uczestnikami konkursu byli gimnazjaliści od nas ze szkoły i z Gimnazjum w Strykowie. Pierwszym etapem było rozwiązanie testu. Następnie w balonach były ukryte różne związki frazeologiczne, które uczniowie musieli poprawić. Trzecim etapem była relacja medialna. Kolejny etap związany był z zgadnięciem związku frazeologicznego z wylosowanego rekwizytu. Ostatnim etapem było grupowe zrobienie książki z mową używaną przez młodzież. Po podsumowaniu całego konkursu niewielką ilością punktów wygrało Gimnazjum ze Strykowa.

A.Prusinowska