Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Wycieczka do stolicy

W dniu 3 grudnia uczniowie klas VI, VII, VIII SP wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie stolicy rozpoczęli od wizyty na Cmentarzu Powązkowskim, gdzie odwiedzili groby zasłużonych obywateli Polski. Drugim punktem wyjazdu była wizyta w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej, następnie uczniowie dogłębnie poznali poświęcenie mieszkańców stolicy zwiedzając Muzeum Powstania Warszawskiego. Końcowymi punktami wyjazdu były: spacer po warszawskiej starówce, zmiana warty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza, chwila refleksji pod Pomnikiem Warszawskich Powstańców i Pomnik Małego Powstańca. Wycieczka była okazją do poznania bardzo ciekawej historii naszej Warszawy.