Odpłatność za obiady za maj wynosi:

0a, 0b, 0c, klasy I - VI - 60 zł

klasy VII, VIII, IIIa - 45 zł

w sprawie odliczeń płatności za kwiecień -

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Wycieczka do stolicy

W dniu 3 grudnia uczniowie klas VI, VII, VIII SP wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie stolicy rozpoczęli od wizyty na Cmentarzu Powązkowskim, gdzie odwiedzili groby zasłużonych obywateli Polski. Drugim punktem wyjazdu była wizyta w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej, następnie uczniowie dogłębnie poznali poświęcenie mieszkańców stolicy zwiedzając Muzeum Powstania Warszawskiego. Końcowymi punktami wyjazdu były: spacer po warszawskiej starówce, zmiana warty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza, chwila refleksji pod Pomnikiem Warszawskich Powstańców i Pomnik Małego Powstańca. Wycieczka była okazją do poznania bardzo ciekawej historii naszej Warszawy.