Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

15 grudnia 2016 roku uczniowie klasy IV: Natalia Horodecka, Natalia Szepke oraz Marcin Ogłaska uczestniczyli w gminnym konkursie „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia” zorganizowanym przez nauczycieli Szkoły Podstawowej im. 24 lutego 1863 roku w Dobrej. Uczniowie podczas rywalizacji musieli wykazać się:

- znajomością zwyczajów adwentowych, współczesnych i dawnych tradycji dotyczących Wigilii oraz przebiegu Świąt Bożego Narodzenia

- znajomością historii choinki, symboliki ozdób choinkowych

- historią kolęd, ich znajomością oraz rozpoznawaniem melodii

- znajomością fragmentów Ewangelii dotyczących Bożego Narodzenia według. św. Mateusza i św. Łukasza.

Trzyosobowe drużyny rozwiązywały test, krzyżówkę, rozpoznawały melodie kolęd, uzupełniali tekst kolęd, tworzyli łańcuch choinkowy oraz odpowiadali na pytania. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.