Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 17 września 2014 roku klasa 6 pojechała na zawody w Rugby Tag w Szkole nr. 1 w Strykowie. Oprócz drużyny z Bratoszewic były też reprezentacje szkół z Niesułkowa, Koźla, Strykowa i Dobrej które zmierzyły sie z tą ekipą. Pierwszy mecz Bratoszewice zagrały z Koźlem wygrywając go 6-1. W drugim meczu walczyli z Dobrą z wynikiem 3-0, Niesułkowem 4-1. Dostali się do finału w którym musieli zagrać ze Strykowem. Wygrali 5-4. W ten sposób zdobyli mistrzostwo gminy i awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Trener zwycięskiej drużyny jest wychowawcą klasy 6 i jednocześnie nauczycielem W-F w naszej szkole. Jest to Łukasz Kaźmierczak.

Damian Miśkiewicz