AKCJA STRAJKOWA

OD 8 KWIETNIA 2019

Informacje na temat

strajku nauczycieli

Odpłatność za obiady za kwiecień wynosi:

0a, 0b, 0c - 54 zł

klasy I - VIII, IIIa - 45 zł

Dnia 17 września 2014 roku klasa 6 pojechała na zawody w Rugby Tag w Szkole nr. 1 w Strykowie. Oprócz drużyny z Bratoszewic były też reprezentacje szkół z Niesułkowa, Koźla, Strykowa i Dobrej które zmierzyły sie z tą ekipą. Pierwszy mecz Bratoszewice zagrały z Koźlem wygrywając go 6-1. W drugim meczu walczyli z Dobrą z wynikiem 3-0, Niesułkowem 4-1. Dostali się do finału w którym musieli zagrać ze Strykowem. Wygrali 5-4. W ten sposób zdobyli mistrzostwo gminy i awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Trener zwycięskiej drużyny jest wychowawcą klasy 6 i jednocześnie nauczycielem W-F w naszej szkole. Jest to Łukasz Kaźmierczak.

Damian Miśkiewicz