Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Dnia 17 września 2014 roku klasa 6 pojechała na zawody w Rugby Tag w Szkole nr. 1 w Strykowie. Oprócz drużyny z Bratoszewic były też reprezentacje szkół z Niesułkowa, Koźla, Strykowa i Dobrej które zmierzyły sie z tą ekipą. Pierwszy mecz Bratoszewice zagrały z Koźlem wygrywając go 6-1. W drugim meczu walczyli z Dobrą z wynikiem 3-0, Niesułkowem 4-1. Dostali się do finału w którym musieli zagrać ze Strykowem. Wygrali 5-4. W ten sposób zdobyli mistrzostwo gminy i awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Trener zwycięskiej drużyny jest wychowawcą klasy 6 i jednocześnie nauczycielem W-F w naszej szkole. Jest to Łukasz Kaźmierczak.

Damian Miśkiewicz