Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 17 września 2014 roku klasa 6 pojechała na zawody w Rugby Tag w Szkole nr. 1 w Strykowie. Oprócz drużyny z Bratoszewic były też reprezentacje szkół z Niesułkowa, Koźla, Strykowa i Dobrej które zmierzyły sie z tą ekipą. Pierwszy mecz Bratoszewice zagrały z Koźlem wygrywając go 6-1. W drugim meczu walczyli z Dobrą z wynikiem 3-0, Niesułkowem 4-1. Dostali się do finału w którym musieli zagrać ze Strykowem. Wygrali 5-4. W ten sposób zdobyli mistrzostwo gminy i awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Trener zwycięskiej drużyny jest wychowawcą klasy 6 i jednocześnie nauczycielem W-F w naszej szkole. Jest to Łukasz Kaźmierczak.

Damian Miśkiewicz