Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

Dnia 17 września 2014 roku klasa 6 pojechała na zawody w Rugby Tag w Szkole nr. 1 w Strykowie. Oprócz drużyny z Bratoszewic były też reprezentacje szkół z Niesułkowa, Koźla, Strykowa i Dobrej które zmierzyły sie z tą ekipą. Pierwszy mecz Bratoszewice zagrały z Koźlem wygrywając go 6-1. W drugim meczu walczyli z Dobrą z wynikiem 3-0, Niesułkowem 4-1. Dostali się do finału w którym musieli zagrać ze Strykowem. Wygrali 5-4. W ten sposób zdobyli mistrzostwo gminy i awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Trener zwycięskiej drużyny jest wychowawcą klasy 6 i jednocześnie nauczycielem W-F w naszej szkole. Jest to Łukasz Kaźmierczak.

Damian Miśkiewicz