Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Witaminowe lekcje techniki

Kiedy za oknem deszcz, wiatr i śnieg uczniowie klasy szóstej szkoły podstawowej w Bratoszewicach wspominają wspaniałe wakacyjne wyprawy do ciepłych krajów przygotowując letnie smakołyki pełne witamin i zdrowia należą do nich wspaniałe owocowe koktajle, sałatki i szaszłyki.

Uczniowie bardzo lubią bawić się w ,,młodych kucharzy’’ i stale wymyślają wspaniałe apetyczne dania, które wspólnie konsumują na zajęciach technicznych. W Mikołajkowym prezencie pracownia techniczna otrzymała piękną nowoczesną kuchnię elektryczną, na której będziemy piec pierniki i przygotowywać wspaniałe dania wigilijne.

B.A.S