Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

22 grudnia 2011

Koncert kolęd - Konkurs szopek bożonarodzeniowych Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 22 grudnia 2011r w naszej szkole odbył się koncert kolęd. Była to odmiana, gdyż co roku odbywały się jasełka. Na koncercie obecni byli wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, oraz zaproszeni goście. W przerwach między poszczególnymi kolędami ogłoszono wyniki konkursu szopek oraz rozdawano nagrody za najlepsze prace.

zdjęcie miniatura22 grudnia 2011

Konkurs "Świąteczne szaleństwo w klasach" Szkolne Koło Przedsiębiorczości w ramach swoich przedsięwzięć, na Święta Bożego Narodzenia zorganizowało konkurs dla całej szkoły "Świąteczne Szaleństwo w klasach”. Wyniki konkursu zostały ogłoszone na jasełkach szkolnych.

zdjęcie miniatura20 grudnia 2011

Bożonarodzeniowy konkurs religijny Dobra Dnia 20 grudnia 2011 roku, pod opieką pana Zbigniewa Motyla, udałyśmy się na konkurs religijny „Tradycje Bożego Narodzenia”, który miał miejsce w Dobrej. Udział w konkursie wzięły cztery szkoły. Z każdej ze szkół byli wybrani trzej uczniowie.

zdjęcie miniatura19 grudnia 2011

Spotkanie mikołajkowe w Głownie 19 grudnia 2011 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Ewy Piórkowskiej, pana Łukasza Kaźmierczaka i pani Katarzyny Łapacz udali się do ....

zdjęcie miniatura16 grudnia 2011

Wyjazd z harcerzami po Światełko Betlejemskie W piątek 16 grudnia 2011 odbyła się wycieczka do Katedry Łódzkiej po odebranie Światełka Betlejemskiego...

zdjęcie miniatura