Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 18.03(środa)2015 roku w odbyło się coroczne spotkanie klas szóstych na Drzwiach Otwartych w Zespole Szkół nr 2 w Bratoszewicach. Uczestniczyli w nim uczniowie z Koźla i Niesułkowa. Spotkanie trwało od godziny 10 do 12.Po oficjalnym powitaniu naszych gości przez Panie Dyrektor uczniowie zwiedzali naszą szkołę w środku i zewnątrz przechadzając się po klasach i boisku szkolnym. Spotkali się z uczniami z obecnej klasy szóstej, wysłuchali opowiadań o szkole od kolegów z gimnazjum,obejrzeli krótki filmik o szkole z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców. Pani pedagog Wioletta Walak i pani Bożena Urquidi-nauczycielka muzyki i zajęć artystycznych w naszej szkole przygotowały zabawy integracyjne, w których uczestniczyli wszyscy goście oraz uczniowie klasy VI wraz wychowawcą. Po bardzo wesołej części zabawowo-integracyjnej uczniowie mogli dalej zwiedzić naszą małą piwniczną galeryjkę plastyczną, zabawić się w kucharzy w pracowni techniczno-plastycznej: przygotować i upiec pyszne francuskie babeczki z nadzieniem parówkowym i jabłkowym, te zajęcia poprowadziła nauczycielka techniki pani Barbara Antczak-Sadowska.Po wszystkich przygotowanych atrakcjach podczas Dnia Otwartych Drzwi w Bratoszewicach uczniowie klas szóstych z Koźla i Niesułkowa wypełnili ankietę w której min było pytanie o ich zainteresowania, które chcieli by rozwijać w przyszłości (od września)w naszej szkole.
Mamy nadzieję, że naszym kolegom z Niesułkowa i Koźla spodobała się nasza szkoła i na pewno powrócą do nas po wakacjach,ale już jako uczniowie pierwszej klasy gimnazjum.
Zapraszamy i czekamy.

BAS.