Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania


W dniu 18.03(środa)2015 roku w odbyło się coroczne spotkanie klas szóstych na Drzwiach Otwartych w Zespole Szkół nr 2 w Bratoszewicach. Uczestniczyli w nim uczniowie z Koźla i Niesułkowa. Spotkanie trwało od godziny 10 do 12.Po oficjalnym powitaniu naszych gości przez Panie Dyrektor uczniowie zwiedzali naszą szkołę w środku i zewnątrz przechadzając się po klasach i boisku szkolnym. Spotkali się z uczniami z obecnej klasy szóstej, wysłuchali opowiadań o szkole od kolegów z gimnazjum,obejrzeli krótki filmik o szkole z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców. Pani pedagog Wioletta Walak i pani Bożena Urquidi-nauczycielka muzyki i zajęć artystycznych w naszej szkole przygotowały zabawy integracyjne, w których uczestniczyli wszyscy goście oraz uczniowie klasy VI wraz wychowawcą. Po bardzo wesołej części zabawowo-integracyjnej uczniowie mogli dalej zwiedzić naszą małą piwniczną galeryjkę plastyczną, zabawić się w kucharzy w pracowni techniczno-plastycznej: przygotować i upiec pyszne francuskie babeczki z nadzieniem parówkowym i jabłkowym, te zajęcia poprowadziła nauczycielka techniki pani Barbara Antczak-Sadowska.Po wszystkich przygotowanych atrakcjach podczas Dnia Otwartych Drzwi w Bratoszewicach uczniowie klas szóstych z Koźla i Niesułkowa wypełnili ankietę w której min było pytanie o ich zainteresowania, które chcieli by rozwijać w przyszłości (od września)w naszej szkole.
Mamy nadzieję, że naszym kolegom z Niesułkowa i Koźla spodobała się nasza szkoła i na pewno powrócą do nas po wakacjach,ale już jako uczniowie pierwszej klasy gimnazjum.
Zapraszamy i czekamy.

BAS.