Wpłata na obiady
za listopad: 45 zł
KL. I, II, III- 42 zł

IX rocznica posadzenia Dębów Katyńskich

" Katyń... ocalić od zapomnienia"
9 lat temu z inicjatywy pani Krystyny Skalskiej na terenie naszej Szkoły zostały posadzone Dęby Katyńskie. Drzewa są symbolami pamięci kapitana Stefana Piotrowskiego i porucznika Feliksa Jakubowskiego. Na uroczystość przybyli krewni zamordowanych, władze gminy Stryków, radni, miejscowy proboszcz i przedstawiciele ZS Nr 1 w Bratoszewicach. Akademia szkolna przypomniała historia mordu katyńskiego, splotu wydarzeń i układów, które do tego doprowadziły. Tradycyjnie, końcowa część apelu odbyła się pod Dębami Pamięci, gdzie uczestnicy złożyli kwiaty oraz zapalili znicze.