Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

13 kwietnia bieżącego roku uczennica naszej szkoły, Natalka Horodecka z klasy II, uczestniczyła w SP nr 184 w Łodzi w uroczystym rozdaniu nagród za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym „ Święty Jan Paweł II – Człowiek Bożego Miłosierdzia’’. Nagrodę wręczył sam biskup Ireneusz Pękalski. Celem konkursu było uczczenie pamięci Jana Pawła II, przybliżenie wartości zawartych w nauczaniu Papieża – Polaka, rozwijanie zdolności plastycznych oraz promowanie talentów. Konkurs skierowany był dla uczniów klas I-III. Anita Piestrzeniewicz oraz Alina Krzeszewska z klasy III, których prace również zostały wysłane na konkurs, uzyskały wyróżnienie i pamiątkowe dyplomy.

Zbigniew Motyl