Wpłata na obiady
za styczeń: 27 zł
płatne do 10 stycznia 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

BAŚNIOWA KAWIARENKADawno, dawno temu
Za siedmioma górami
Za siedmioma lasami…….
A może całkiem niedawno
i zupełnie blisko,
za drzwiami Baśniowej Kawiarenki
Dzieją się rzeczy niezwykłe!W dniu 27.10.2014 dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego „0” były gośćmi Baśniowej Kawiarenki. Wkroczyły w świat magicznej baśni pt. „O wilku i 7 koźlątkach”. Przedstawienie dzięki zabawnym kostiumom i nieoczekiwanym przeobrażeniom aktorów ukazuje, jak łatwo można dać się nabrać innym ludziom, którzy często udają kogoś innego. W rozśpiewanym spektaklu nie tylko zobaczyliśmy postaci z baśni (zabawne lalki na sprężynach), ale także poznaliśmy braci Grimm i klimat epoki w jakiej tworzyli.

Podczas wizyty w kawiarence na młodych widzów czekało mnóstwo atrakcji i bajkowych niespodzianek. Maluchy nie tylko mogły obejrzeć jedną z najpiękniejszych baśni braci Grimm ale sami wcielali się w role postaci z baśni. Cały wyjazd podsumowały przepyszne bajkowe ciasteczka upieczone przez panie z Baśniowej Kawiarenki. Dzieci wróciły do przedszkola pełne radości i niezapomnianych wrażeń.

Agnieszka Kowalska