Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

BAŚNIOWA KAWIARENKA

Dawno, dawno temu
Za siedmioma górami
Za siedmioma lasami…….
A może całkiem niedawno
i zupełnie blisko,
za drzwiami Baśniowej Kawiarenki
Dzieją się rzeczy niezwykłe!

W dniu 27.10.2014 dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego „0” były gośćmi Baśniowej Kawiarenki. Wkroczyły w świat magicznej baśni pt. „O wilku i 7 koźlątkach”. Przedstawienie dzięki zabawnym kostiumom i nieoczekiwanym przeobrażeniom aktorów ukazuje, jak łatwo można dać się nabrać innym ludziom, którzy często udają kogoś innego. W rozśpiewanym spektaklu nie tylko zobaczyliśmy postaci z baśni (zabawne lalki na sprężynach), ale także poznaliśmy braci Grimm i klimat epoki w jakiej tworzyli.

Agnieszka Kowalska