Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

BAŚNIOWA KAWIARENKA

Dawno, dawno temu
Za siedmioma górami
Za siedmioma lasami…….
A może całkiem niedawno
i zupełnie blisko,
za drzwiami Baśniowej Kawiarenki
Dzieją się rzeczy niezwykłe!

W dniu 27.10.2014 dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego „0” były gośćmi Baśniowej Kawiarenki. Wkroczyły w świat magicznej baśni pt. „O wilku i 7 koźlątkach”. Przedstawienie dzięki zabawnym kostiumom i nieoczekiwanym przeobrażeniom aktorów ukazuje, jak łatwo można dać się nabrać innym ludziom, którzy często udają kogoś innego. W rozśpiewanym spektaklu nie tylko zobaczyliśmy postaci z baśni (zabawne lalki na sprężynach), ale także poznaliśmy braci Grimm i klimat epoki w jakiej tworzyli.

Agnieszka Kowalska