W zakładce
kl. I, II, III- 57 zł
płatne do 10 lutego 2020

City Trial

02.02.2020 roku w Łodzi odbył się piąty bieg z cyklu City Trail. Tradycyjnie wzięła w nim udział liczna grupa dzieci i młodzieży z Bratoszewic pod opieką Pani Małgorzaty Rutkowskiej, Pani Barbary Antczak - Sadowskiej, Pani Danuty Dyjas i Pana Łukasza Kaźmierczaka. Pięćdziesięcioosobowa grupa ubrana w dobrze już znane łódzkim biegaczom żółto niebieskie koszulki, dzielnie reprezentowała Szkołę Podstawową im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach, oraz Gminę Stryków. Wszyscy spisali się znakomicie! Na szczególną uwagę zasługuje pierwsze miejsce Huberta Jankowskiego i trzecie Fabiana Sasina w kategorii D1.