Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

City Trial

02.02.2020 roku w Łodzi odbył się piąty bieg z cyklu City Trail. Tradycyjnie wzięła w nim udział liczna grupa dzieci i młodzieży z Bratoszewic pod opieką Pani Małgorzaty Rutkowskiej, Pani Barbary Antczak - Sadowskiej, Pani Danuty Dyjas i Pana Łukasza Kaźmierczaka. Pięćdziesięcioosobowa grupa ubrana w dobrze już znane łódzkim biegaczom żółto niebieskie koszulki, dzielnie reprezentowała Szkołę Podstawową im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach, oraz Gminę Stryków. Wszyscy spisali się znakomicie! Na szczególną uwagę zasługuje pierwsze miejsce Huberta Jankowskiego i trzecie Fabiana Sasina w kategorii D1.