Wpłata na obiady
za październik wynosi:
66,00 zł

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

22 grudnia 2016

Sztuka bożonarodzeniowa "Czwarty Mędrzec" 22 grudzień w naszej szkole był dniem wigilii klasowych, po których cała szkoła zebrała się na sali gimnastycznej, by obejrzeć sztukę pt."Czwarty mędrzec".

zdjęcie miniatura22 grudnia 2016

Szkolny Konkurs Szopek Po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany konkurs szopek bożonarodzeniowych, do którego przystąpiło szesnastu uczniów.

zdjęcie miniatura20 grudnia 2016

Jasełka w III klasie Klasa III wraz z wychowawczynią p. Danutą Dyjas zaprosiła rodziców na przedstawienie bożonarodzeniowe.

zdjęcie miniatura20 grudnia 2016

Ogólnopolskie Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych We wtorek odbyły się II Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych, naszą szkołę reprezentowała Małgorzata Jakóbiec w konkurencji skoku wzwyż.

zdjęcie miniatura17 grudnia 2016

Realizacja projektu "Kesz, gps i skarb jest! - geocaching" W sobotę 17 grudnia 2016 roku grupa projektowa "Kesz, gps i skarb jest! - geocaching" wyruszyła na kolejne poszukiwania skrytek do Łodzi.

zdjęcie miniatura