Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

22 grudnia 2016

Sztuka bożonarodzeniowa "Czwarty Mędrzec" 22 grudzień w naszej szkole był dniem wigilii klasowych, po których cała szkoła zebrała się na sali gimnastycznej, by obejrzeć sztukę pt."Czwarty mędrzec".

22 grudnia 2016

Szkolny Konkurs Szopek Po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany konkurs szopek bożonarodzeniowych, do którego przystąpiło szesnastu uczniów.

20 grudnia 2016

Jasełka w III klasie Klasa III wraz z wychowawczynią p. Danutą Dyjas zaprosiła rodziców na przedstawienie bożonarodzeniowe.

20 grudnia 2016

Ogólnopolskie Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych We wtorek odbyły się II Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych, naszą szkołę reprezentowała Małgorzata Jakóbiec w konkurencji skoku wzwyż.

17 grudnia 2016

Realizacja projektu "Kesz, gps i skarb jest! - geocaching" W sobotę 17 grudnia 2016 roku grupa projektowa "Kesz, gps i skarb jest! - geocaching" wyruszyła na kolejne poszukiwania skrytek do Łodzi.